קבוצת העתקות שרותי העתקות אור
 
צילום צבע ללא הגבלת אורך

צילום צבע ללא הגבלת אורך

צילום וסריקות תוכניות ומפות

צילום וסריקות תוכניות ומפות

שרותי תווין (פלוטר) בשחור לבן וצבע

שרותי תווין (פלוטר) בשחור לבן וצבע

דפוס דיגיטלי והדפסת פוסטרים

דפוס דיגיטלי והדפסת פוסטרים

קבוצת העתקות > הדפסת רול אפ >

הדפסת רול אפ

שיווק הוא החמצן של כל עסק באשר הוא. שיווק נכון ימשוך אליכם לקוחות חדשים, ויסייע לשמור על הלקוחות הקיימים ולהפוך אותם ללקוחות נאמנים. אתם יכולים להיות הכי טובים בתחומכם, אך ללא שיווק איכותי ויעיל, כל המתחרים יעקפו אתכם.

רול אפ הוא אחד מהכלים הזולים והיעילים שעומדים לרשותכם, ולכן חשוב לנו להסביר קצת על השיטה, מתי כדאי להשתמש בה והיכן להדפיס אותה.

 

רול אפ

 

מהו רול אפ?

כדי לפשט את העניינים, נתייחס לרול אפ בתור פוסטר גדול, גדול מאוד. המידות הנפוצות הן בדרך כלל 200 ס"מ על 85 ס"מ (אך ניתן גם להדפיס בגדלים אחרים), כלומר מדובר כאן על אמצעי שיווקי בולט מאוד בנוף. אפילו בלי לייצר עיצוב מיוחד, עצם הנוכחות של הרול אפ כבר מושכת את תשומת הלב. וכאשר משלבים בין עיצוב גרפי למסרים קצרים וקליטים – הדפסת רול אפ תעשה את העבודה ותעזור לכם למשוך את הקהל הרלוונטי.

בגלל הגודל החריג של הפוסטר, מציבים אותו על מתקן נייד שאפשר להזיז בקלות ממקום למקום, ובסוף השימוש אפשר לקפל את המתקן ולגלגל בחזרה את הפוסטר – ובכך גם לחסוך במקום של אחסון. ובהמשך הדרך תוכלו להסיר את הפוסטר ולהחליף אותו בפוסטר עדכני.

 

מתי כדאי להשתמש ברול אפ?

בדרך כלל השיווק והמיתוג של בית העסק כולל כמה אלמנטים כמו שילוט קבוע על המבנה, כרטיסי ביקור, פלאיירים וגם נוכחות אינטרנטית – אתר, רשתות חברתיות וכדומה.

את אתר האינטרנט ודף הפייסבוק קל מאוד לעדכן ולפרסם בו מידע שיהיה רלוונטי לתקופה קצובה, אבל החלפה של שילוט או עיצוב מחדש של הפלאיירים וכרטיסי הביקור – כאן כבר מדובר בעבודה מורכבת יותר. ולכן כאשר מתכננים את אמצעי הפרסום צריך לחלק אותם לשניים: אמצעים לטווח הארוך ואמצעים לטווח הקצר. כמובן שגם באתר האינטרנט יש קטגוריות שילוו אתכם לטווח הארוך כמו מידע אודות העסק, השירותים השונים וכו', לצד מידע מתחלף על מבצעים או אירועים מיוחדים, השקה של קולקציה ועוד.

הדפסת רול אפ מאפשרת לכם לייצר בקלות ובמהירות אמצעי פרסום לטווח הקצר, שניתן יהיה להחליף בעתיד. יש מגוון של סיטואציות שבהן כדאי להשתמש ברול אפ: פתיחה של מקום חדש, כאשר מלבד השילוט על המבנה תוכלו למקם את הרול אפ באזורים שונים בסביבת העסק כדי למשוך את תשומת הלב של הקהל שחולף על פני המקום.

פרסום של מבצעים, השקות וקולקציות חדשות – גם כאן ניתן למקם את הפוסטר בסמוך לחנות או באזורים אחרים כדי למשוך את הקהל החולף, וגם כדי לעדכן את הלקוחות הקבועים שכדאי להם להיכנס.

רול אפ מתאים במיוחד גם לאירועים, כנסים, חנויות פופ אפ ודוכנים – למעשה לכל פורמט ארעי במהותו. במקרים כאלה אין צורך להשקיע בשילוט קבוע, והדפסת רול אפ נותנת מענה זמין, נגיש וזול באופן משמעותי.

 

הדפסת רול אפ – רק אצל המקצוענים

כפי שבוודאי הבנתם, המאפיין הייחודי של הרול אפ הוא הגודל שלו. כאשר מדפיסים פוסטר במידות חריגות, ובמיוחד כאשר אתם זקוקים לרול אפ במידות מיוחדות, אתם צריכים בית דפוס שמתמחה בכך. את ההדפסה אצלנו בקבוצת העתקות מבצעים במכונות דפוס גדולות המסוגלות לעבוד על משטחים בגדלים חריגים, וכמובן שהניסיון והמקצועיות של בית הדפוס חיוניים כדי לקבל תוצאה איכותית. בנוסף צריך לבצע את ההדפסה על חומר שיהיה חזק ועמיד במיוחד, שלא ייקרע ברוח וגם שתוכלו לגלגל אותו בקלות בסוף היום או בתום השימוש.

בגלל האופי הארעי של הרול אפ, רוב בתי הדפוס המתמחים בכך יכולים לתת מחירים תחרותיים כך שישתלם לכם לבצע את ההדפסה ולא תצטרכו לחשוב פעמיים.

 

פייסבוק   |   קבוצת העתקות בע"מ | הנהלה והנהלת חשבונות - תל חנן, רח' התעשיה 47

טל: 073-2690000 | פקס: 04-8200829

הפעל נגישות

בניית אתרים